KONTAKT :

Mobil : 0905 456 253 
E-MAIL : dfm@orangemail.skWelcome to our website

PREDSTAVENIE DONGFENG MOTOR

 NA SLOVENSKU


Automobilka DFM mini auto sa oficiálne predstavila na slovenskom trhu. Hneď na to vznikli názory verejnosti:- portál http://automix.centrum.sk

- portál www.autoshow.sk

- portál www.hnonline.sk

- portál www.transport.sk

- portál www.ifleet.sk


Výsledkom sú kladné, ale aj zápornejšie ohlasy, čo samozrejme k novej automobilke patrí. O SPOLOČNOSTI DONGFENG MOTOR


Spoločnosť DONGFENG Motor Corporation bola založená v roku 1969. Behom štyridsaťročnej histórie sa stala jedným z troch vedúcich automobilových gigantov v Číne. V roku 2007 dosiahla produkciu objemu 1.137.000 vozidiel, príjmy 164,800,000,000 čínskych Juanov, počet zamestnancov 121.000 a podiel iba na čínskom trhu takmer 13%. 


celý článok

ČO JE DFM MINI AUTO

Dovoľujeme si Vám predstaviť úplne nový produkt na Európskom trhu, automobily DFM Mini Auto. Ľahké úžitkové vozidlá DFM nemajú vo svojej kategórii a cenovej triede absolútne žiadnu konkurenciu. Ide o automobily s mimoriadne vysokou úžitkovou hodnotou a výnimočnou variabilitou, ktoré odteraz má možnosť využiť aj slovenský zákazník!

celý článok


PREČO DFM MINI AUTO

Prečo je DFM Mini Auto úplne novým produktom?

V husto zaľudnených čínskych mestách je doprava tovaru a materiálu veľmi zložito riešiteľným problémom. Malé vozidlá s vysokou úžitkovou hodnotou a minimálnymi nákladmi sú jediným možným riešením. V minulosti boli podobne ako napríklad v Taliansku hojne využívané ztv. rykše - trojkolesové automobily s úžitkovou nadstavbou. 

celý článok

    topcar

Model Gallerydfm_logo

News & Event


V prípade záujmu a bližšie informácie získate:
  - 0905 456 253,
 - dfm@orangemail.sk